Odpolední workshopy 15.–19. července 2024

Workshopy probíhají každý den odpoledne od pondělí 15.7. do pátku 19.7.2024 v době od 13:00 do 17:00. Přihlášení účastníci mají přednost, prosím hlaste se formulářem níže. Příspěvek 100 Kč za osobu/workshop se platí v hotovosti na místě.

Omluvení, příchod i odchod lze individuálně domluvit prostřednictvím e-mailu psa@knihovna.policka.orgProgram týdne

Pondělí – robotika a programování

Budeme se učit robotí řeč a vyzkoušíme si programovat oblíbené roboty mBot, Codey Rocky, VEX123, VEX Go, vláček intelino, Matatalab nebo Tale bota.  

Úterý – pájení a 3D tisk

Osadíme si součástkami světýlko a vymodelujeme si na něj kryt. Nebo trénovat pájení spojováním drátků do různých tvarů. K vyzkoušení bude také 3D pero.

Středa – stop motion animace

Podle vlastního scénáře, příprava a tvorba animace. K dispozici bude modelína, papíry, pastelky, ale lze si donést i své doplňky (např. lego panáčky nebo jiné obíbené figurky a prvky).

Čtvrtek – vyrábění doplňků, dekorací, dárků a jiná tvoření nejen pro holky

Budeme řezat na laseru – překližku, karton, plexisklo, filc, malovat, kreslit, navlékat, šít. Ideální příležitost přijít realizovat některý z tvých nápadů (případně můžeš napsat dopředu, abychom zajistili potřebný nástroj nebo materiál).

Pátek – desko-hraní a desko-vyrábění

Kdo si hraje nezlobí. Budeme hrát deskové hry, máš nějakou oblíbenou? Třeba objevíš nějakou novou. Také si budeš moci jednoduchou deskovou hru vyrobit. Třeba kapesní tic-tac-toe.

Pití bude zajištěno. S sebou přezůvky a pro hladové odpolední svačinu.

Přihláška